Namizni tenis

Home / Teniška liga / Namizni tenis

Namizni tenis

Rezultati turnirjev 2021

Igralec Marec Junij Oktober Nov./Dec. Skupaj točk
ŽALIG FRANC 10 6 16
ŽIŽEK KAREL 8 8 16
ŠTEFAN GJERKEŠ 4 10 14
ZVER MARJAN 5 4 9
PREMOŠA MARTIN 6 5 11
FERENČAK STANKO 2 2 4
RADUHA BORUT 3 / 3
MATKO JOŽE / 3 3
LUTAR DUŠAN 1 / 1
PINTARIČ ALEŠ / 1 1
*Opomba (točke- mesto) 10- 1 mesto, 8- 2 mesto, 6- 3 mesto, 5- 4 mesto, 4- 5 mesto, 3- 6 mesto, 2- 7 mesto, 1- 8 mesto

Rezultati poletne lige 2021

# Tekmovalec Skupaj točk
1. Franc Žalig 16
2. Žižek Karel 14
3. Damir Fotivec 14
4. Štefan Gjerkeš 12
5. Marjan Zver 10
6. Martin Premoša 10
7. Čizmazija Darko 6
8. Lutar Dušan 6
9. Denis Lutar 4
10. Jože Pucko 2
11. Aleš Pintarič 2
12. Izidor Premoša 0
1., 2., 3. kolo Rezultat
Pucko Jože : Zver Marjan 0-4
Premoša Izidor : Žalig Franc 0-4
Gjerkeš Štefan : Premoša Izidor 4-0
Fotivec : Pintarič Aleš 4-0
Fotivec : Gjerkeš Štefan 4-3
Zver Marjan : Pintarič Aleš 4-0
Žalig Franc : Čizmazija Darko 4-0
Premoša Izidor : Pucko Jože 2-4
Čizmazija Darko : Zver Marjan 0-4
Pintarič Aleš : Premoša Martin /
Lutar Dušan : Gjerkeš Štefan 0-4
Premoša Martin : Fotivec 1-4
Čizmazija Darko : Lutar Dušan 4-2
Lutar Dušan : Lutar Denis 1-4
Lutar Denis : Premoša Martin 2-4
Pucko Jože : Žižek Karel 0-4
Lutar Denis : Premoša Izidor 4-1
4., 5., 6. kolo Rezultat
Žižek Karel : Lutar Denis 4-0
Fotivec Damir : Lutar Dušan 4-0
Zver Marjan : Lutar Denis 4-0
Pucko Jože : Fotivec Damir 0-4
Pintarič Aleš : Žižek Karel 0-4
Žalig Franc : Lutar Dušan 4-1
Pintarič Aleš : Žalig Franc 0-4
Zver Marjan : Premoša Martin 3-4
Gjerkeš Štefan : Lutar Denis 4-1
Fotivec Damir : Premoša Iz. 4-0
Premoša Martin : Lutar Dušan 4-0
Pucko Jože : Gjerkeš Štefan 0-4
Zver Marjan : Žižek Karel 3-4
Čizmazija Darko : Premoša Iz. 4-1
Gjerkeš Štefan : Žalig Franc 1-4
Pucko Jože : Čizmazija Darko 0-4
Pintarič Aleš : Premoša Iz. /
Premoša Martin : Čizmazija Darko 4-1
7., 8., 9. kolo Rezultat
Pucko Jože : Žižek Karel 0-4
Čizmazija Darko : Žižek Karel 0-4
Žalig Franc : Pucko Jože 4-0
Gjerkeš Štefan : Zver Marjan 3-4
Lutar Dušan : Pintarič Aleš 4-3
Čizmazija Darko : Gjerkeš Štefan 0-4
Žižek Karel : Premoša Martin 4-2
Zver Marjan : Žalig Franc 0-4
Pintarič Aleš : Pucko Jože 4-0
Lutar Denis : Žalig Franc 0-4
Pucko Jože : Lutar Dušan 2-4
Fotivec : Čizmazija Darko /
Premoša Martin : Gjerkeš Štefan 3-4
Lutar Denis : Fotivec 0-4
Žižek Karel : Gjerkeš Štefan 4-3
Premoša I. : Premoša Martin 0-4/
Premoša I. : Lutar Dušan 1-4
10., 11. kolo Rezultat
Lutar Denis : Žalig Franc 0-4
Žižek Karel : Premoša Izidor /
Lutar Denis : Pintarič A. /
Lutar Dušan : Žižek Karel /
Premoša Izidor. : Zver Marjan /
Žalig Franc : Premoša Martin /
Lutar Denis : Čizmazija Darko /
Fotivec : Zver Marjan /
Žižek karel : Fotivec /
Čizmazija Darko : Pintarič Aleš /
Lutar Dušan : Zver Marjan /
Lutar Denis : Pucko Jože /
Žalig Franc : Fotivec /
Gjerkeš Štefan : Pintarič Aleš /
Premoša Martin : Pucko Jože /
Žižek Karel : Žalig Franc /